TŁUMACZ ANGIELSKI

Wrocław to prężnie rozwijające się miasto, gdzie coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje skorzystać z usług tłumacza angielskiego. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia dla języka angielskiego zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Specjalizujemy się również w tłumaczeniach branżowych. Nasi tłumacze na przestrzeni lat wyspecjalizowali się zarówno w przekładach prawnych jak i technicznych. Zapewniamy naszym tłumaczom regularne szkolenia branżowe, tak aby mogli oni ciągle poszerzać zakres swojego słownictwa oraz wiedzy.

metro

Klienci doceniają naszą rzetelność, pracowitość, terminowość i dokładność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi waszych zleceń, często powierzane nam tłumaczenia są niezbędnym elementem do osiągnięcia wyznaczonych celi strategicznych firmy. Pragniemy wspierać wrocławskich przedsiębiorców w ich codziennym rozwoju i dążeniu do perfekcji. Chcemy stać się waszym partnerem i realizować tłumaczenia angielskiego na najwyższym poziomie.

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego. Nasi tłumacze posiadają pełne kwalifikacje do wykonywania przekładów uwierzytelnionych, są to osoby zaufane i odpowiedzialne. Współpracujemy  z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Sprawdź zakładkę tłumacz przysięgły angielski.

Wykonujemy zlecenia z zakresu tłumaczeń ustnych języka angielskiego. Obsługujemy naszych klientów w trakcie trwania konferencji, bankietów, negocjacji i różnego rodzaju spotkań międzynarodowych. Sprawdź zakładkę tłumaczenia ustne, oraz tłumaczenia symultaniczne.

deszczowa pogoda